Zemětřesení v G2 Esports! Trojice hráčů v čele s Rekklesem je na prodej
League of Legends Článek Zemětřesení v G2 Esports! Trojice hráčů v čele s Rekklesem je na prodej

Zemětřesení v G2 Esports! Trojice hráčů v čele s Rekklesem je na prodej

njc

12. 10. 2021 09:30

Mělo jít o nejlepší tým v historii evropského League of Legends. G2 Esports měli být po příchodu Martina „Rekkles“ Larssona nezastavitelní. Jen těžko hledat tým s takovým potenciálem. Jenže o necelý rok později chybí nejúspěšnější organizace historie LEC na světovém šampionátu a hned tři hráči a trenérský štáb jsou na přestupové listině.

Martin „Wunder“ Nordahl Hansen, Martin „Rekkles“ Larsson a Mihael „Mikyx“ Mehle jsou na prodej. Dohady potvrdil v pondělí večer majitel organizace G2 Esports Carlos „Ocelote“ Rodríguez na svém Twitteru.

„Bylo to ohromně těžké rozhodnutí,“ říká bývalý španělský profík. „Všichni makali a spolupracovali. Nemohu o nich říci nic špatného,“ chválí Ocelote své svěřence.

Kromě švédského ADC jde především o dlouholeté opory G2 Esports, které mimojiné pomohly týmu ovládnout MSI 2019. Wunder a trenér Grabbz přišli do organizace na konci roku 2017, slovinský support Mikyx se pak k týmu připojil před historickou sezónou 2019.

„Doufám, že se k nám přidáte a poděkujete hráčům a trenérům za jejich služby,“ apeluje Ocelote na fanoušky. „Nebudeme blokovat žádné přestupy,“ dodal Španěl.

Ze současné sestavy by v týmu měli zůstat Marcin „Jankos“ Jankowski a Rasmus „Caps“ Winther.

Související články