Vzdávám se odměny, řekl zklamaný TheJohny. Jak zareagoval Emerickson?
FIFA 21 Článek Vzdávám se odměny, řekl zklamaný TheJohny. Jak zareagoval Emerickson?

Vzdávám se odměny, řekl zklamaný TheJohny. Jak zareagoval Emerickson?

njc

5. 4. 2021 09:45

Letošní ročník e:LIGY ve FIFA 21 je plný velkých příběhů. Jednu velkou story napsal tým AC Sparta Praha, který především díky luxusním výkonům Jana „Emerickson“ Krupičky postoupil až do semifinále a byl jen několik minut od finále. Víc než samotný výsledek rudého týmu se však řešil výkon Jana „TheJohny“ Hradila, který během celého turnaje vyhrál jediný zápas.

Nedařilo se. Ve skupině získal Johny pouze jediný bod v souboji s Příbramí, v dalších pěti zápasech byl tím méně šťastným. Forma sparťanského reprezentanta se nezlepšila ani v play off. Proti soupeřeům z Teplic, Slavie ani Plzně nevyhrál jediný mač. Sám byl z výsledku očividně zdrcený.

„Chtěl bych se omluvit Ememu a celé Spartě. S Emeho formou z toho mělo bejt minimálně finále,“ říkal zdrcený Johny po prohře v bitvě o třetí místo. „Svůj podíl z výhry dávám Ememu, nezasloužím si vůbec nic,“ hodnotil Johny svůj výkon v letošním ročníku e:LIGY.

Sparťan po svém nepodařeném turnaji čelí další obří vlně kritiky, která jej provází v podstatě celý ročník FIFA 21. 

Ke svým i Johnyho výkonům se vyjádřil také Emerickson, který byl jasnou hvězdou prozatimního průběhu e:LIGY. „Musíme dál makat. Johnymu se na turnaji bohužel nedařilo, myslím si, že si je toho sám vědomej a zapracuje na tom, aby na dalších turnajích předváděl úplně jiné výkony,“ povzbuzoval Emerickson svého spoluhráče.

Oblíbený streamer dále komentoval možnost nedělení prize money. „To vůbec nehrozí. Prohráváme jako tým, vyhráváme jako tým,“ říká Emerickson na svém Instagramu. „Čtvrté místo v téhlé konkurenci ve finále není až tak špatný, ale nebudu lhát, chtěli jsme víc.“

Do finálového souboje se nakonec kvalifikovala Slavia na úkor svého pražského rivala. Dnes se od 20:15 utkají sešívaní s Pardubicemi, zápas budete moci sledovat na obrazovkách ČT Sport a na twitch.tv/eligacz.

Související články