League of Legends Článek Výhružky fanoušků T1 směřují také na potenciálního kouče a jeho babičku

Výhružky fanoušků T1 směřují také na potenciálního kouče a jeho babičku

bk

8. 11. 2020 18:11

Korejský League of Legends tým T1 (dříve SKT T1) neprožívá lehké časy. Od roku 2018 se pouze jedinkrát kvalifikovali na Worlds, v Koreji ovládli jarní split, v tom letním však skončili až pátí po prohře proti Afreeca Freecs. V týmu se chystají změny, které fanoušci T1 nenesou dobře.

T1 po nepovedeném letním splitu odvolali Kim Jeong-sooa, který dovedl Invictus Gaming v roce 2018 jako první čínský tým k největší trofeji League of Legends. Právě kvůli jeho náhradě jsou fanoušci T1 nejvíce znepokojení.

Jeho nástupci by se totiž měli stát komentátor, streamer a bývalý kouč BBQ Olivers Nick "LS" De Cesare, a Choi "Polt" Seong Hun, bývalý profesionální hráč Starcraftu, který by do týmu mohli přinést své vzácné letité zkušenosti.

Informace se na svět dostala poté, co support T1 Lee "Effort" Sang-ho omylem ukázal na streamu Discord konverzaci své organizace.

Effort na svém streamu leaknul jména koučů • Foto u/furiousdoggo

Samotný LS pak zablokoval svůj Twitter účet. V neděli večer se po konverzaci s ním vyjádřil k situaci midlaner Fnatic Tim "Nemesis" Lipovshek. "Není teď v nejlepším rozpoložení, fanoušci obtěžují i jeho babičku," říkal zklamaný Slovinec.

LS je za roky působení na světové League of Legends scéně známý svými kontroverzními názory, ovšem taková reakce rozhodně není nikdy na místě.

Související články