FIFA 21 Článek Vlastní klub ve FIFA 22: jak bude vypadat a kde začne cesta vašeho týmu?

Vlastní klub ve FIFA 22: jak bude vypadat a kde začne cesta vašeho týmu?

njc

3. 8. 2021 15:40

Konečně se hráči dočkali. Dlouhé roky se čekalo na návrat oblíbené možnosti vlastnit svůj tým ve FIFA. Šlo o jednu z nejpoužívanějších feature v celé hře, řada starších gamerů si pamatuje období FIFA 07 jako jedno z nejlepších v historii populárního fotbalového simulátoru. „Create a club“ se ve FIFA 22 vrátí a poslední informace přibližují formát celého módu.

Stejně jako každý rok se v létě celá FIFA komunita pomalu loučí se starým ročníkem a sleduje, s čím přijde následující titul. Kolem FIFA 22 se v posledních týdnech hromadí spousta nadšení, tvorba vlastního celku je jedním z hlavních důvodů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kariérní mód ve FIFA 22 vypadá slibně! Jaké novinky připravují EA Sports?

Není se co divit. Vytvořit si svůj oblíbený lokální klub ve FIFA, nabrat do něj partu nadějných fotbalistů a dopracovat to až do první ligy nebo snad Evropy, to je velkým lákadlem.

EA Sports zatím bližší informace ohledně tvorby vlastního celku v kariérním módu nesdílela, ty se ale i tak dostávají pomalu na povrch.

Hráči by s týmem měli začít svou cestu za slávou v nejnižší soutěži v zemi. Na začátku bude mít klub k dispozici dvacet fotbalistů, které si budete moci přejmenovat a upravit dle vlastní potřeby. 

K dispozici bude pochopitelně také možnost tvorby vlastního znaku, dresu a pravděpodobně i stadionu.