League of Legends Článek Vikingové a Marmas in Paris v semifinále, Sinners a Czech Imports jako favorité

Vikingové a Marmas in Paris v semifinále, Sinners a Czech Imports jako favorité

njc

9. 5. 2021 19:30

Bylo jich více než stopadesát, zbývá poslední čtyřka. Spring Cup v League of Legends míří do poslední fáze. Sinners a Czech Imports si semifinále zajistili prvním míste ve skupině, v neděli vybojovali v neděli Vikingekrig Esport a Marmas in Paris. 

Kdo se těšil na další finále mezi Sinners a eSubou, musí být zklamán. Sinners sice svou roli jednoho z velkých favoritů zvláda, eSuba však semifinále hrubě nezvládla a po debaklu 0:3 na Spring Cupu končí. 

Stopku „modré krvi“ vystavili Marmas in Paris. Nadějný mix hrající bez organizace vůbec do play off nemusel postoupit, ze skupinové fáze se kvalifikoval až po zvládnutém tiebreakeru proti Inside Games.

Druhým mixem v semifinále se již po sobotním konci skupinové fáze stali Czech Imports. Sestavě kolem Adama „Random“ Grepla se postaví právě Marmas in Paris, proti Sinners půjdou Vikingerkrig Esports.

Vikingové se ve všech třech hrách poměrně trápili a často museli vývoj zápasu obracet. Jenže zkušenosti a late game hrály ve prospěch Vikingekrig Esports, kteří Progaming přehráli 3:0.

Výsledky čtvrtfinále:
Marmas in Paris
- eSuba 3:0
Progaming - Vikingekrig Esports 0:3

Program 15.5.:
14:00 Czech Imports vs. Marmas in Paris
17:00 Sinners vs. Vikingekrig Esports
20:00 Finále

Související články