VIDEO se Xnapym: Pokud Eclot porazí Entropiq, tak teda "klobouček". Finále LoLka o 100k je tu
League of Legends Článek VIDEO se Xnapym: Pokud Eclot porazí Entropiq, tak teda "klobouček". Finále LoLka o 100k je tu

VIDEO se Xnapym: Pokud Eclot porazí Entropiq, tak teda "klobouček". Finále LoLka o 100k je tu

David Randuška

4. 7. 2022 20:57

Od Grand Finále Summer Cupu v League of Legends nás dělí hodiny. V úterý večer jdou na scénu týmy Entropiq a Dynama Eclot, vítěz bere 100 tisíc korun. A bude u toho i Xnapy, který věští výhru pražské organizaci. "Pokud vyhraje Dynamo Eclot, tak teda vopravdu klobouček," nechal se slyšet ve videorozhovoru přímo v unikátním virtuálním studiu.

V 19:00 startuje Grand Finále a vy můžete být u něj. Vysíláme na našem twitchi https://www.twitch.tv/eleaguecz ! 

"Můj vztah k LoLku je furt stejný, furt ho stejně nesnáším," začíná rozhovor vtipně Petr Jirák, kterého esportová komunita zná jako Xnapyho. "Ne, ne, ne...," uvádí věc na pravou míru.

"Hraju LoLko třináct let a aktivní hraní mě bavilo tři roky, pak se to spojilo s tím komentování a dalšími aktivitami. Ty hry mě baví a baví mě právě kvůli tomu, co je s nimi spojeného," říká Xnapy, caster a influencer, který je spojený v tuzemském esportu právě s herním titulem League of Legends. 

A jak vidí Grand Finále Summer Cupu? "Je jasný, že to je rematch finále Prague Champs, které jsme viděli a viděli jsme dost jednoznačný výkon ze strany Entropiq. Očekáváme velmi podobný průběh." 

Na druhou stranu dodal, že Dynamo Eclot se velmi pozitivně předvedlo v semifinále Summer Cupu. "Pokud zvládli za tu dobu od Prague Champs opravit svoje největší errory a vyzvat nejlepší tým u nás... tak teda klobouček pánové," dodal ve videorozhovoru.

Čtěte také: LoL Summer Cup: O letní prvenství a 100 000 Kč nadílku si zahrají Entropiq a Dynamo Eclot

Související články