FIFA 21 Článek V Pardubicích začínal s fotbalem, teď se JamesBony vrací ze Sparty a bude tam hrát FIFU

V Pardubicích začínal s fotbalem, teď se JamesBony vrací ze Sparty a bude tam hrát FIFU

Jan Hrušovský

6. 10. 2021 10:16

Pardubice vstupují do nové sezóny FIFA 22 se zvučnou posilou. Po konci angažmá ve Spartě míří do východočeského fotbalového klubu Jakub „JamesBony“ Němec, který v Pardubicích doplní dvojici fifařů Františka „Kucera“ Kučeru a streamera Lukáše Dočkala alias Dodgyho.

„Od dob, kdy jsem na pardubickém hřišti dělal své první fotbalové krůčky už uběhla spousta času. Jsem moc rád, že se nyní do klubu vracím jako člen esportového týmu. Láká mě možnost podílet se na budoucnosti pardubického esportu a propojení reálného fotbalu s tím virtuálním,“ říká JamesBony.

Do esport divize Pardubic tak přichází velmi zkušený hráč. Mimo angažmá ve Spartě si JamesBony zahrál i za Viktorii Plzeň, v jejímž dresu vyhrál první ročník CZC.cz iSport ligy. Dále se nová pardubická posila může pyšnit titulem ze slovenského šampionátu ve FIFA 20.

„Jsem velice rád, že můžeme přivítat tak zkušeného hráče jako je Bony, který nám může pomoci v celkovém rozvoji našeho esportu a určitě má ještě co říct i jako FIFA hráč a má naši plnou důvěru,“ říká k nové posile manažer FK Pardubice esport David Douděra. 

JamesBony se v novém dresu představí v sobotu 9. října, kdy se zúčastní turnaje eRushit v Obchodním centru Westfield v Praze. 

JamesBony je novou posilou Pardubic • Foto Pardubice

Související články