Tragédie red picků ve FIFA 22 - někteří vydělávali statisíce, další čekali
FIFA 21 Článek Tragédie red picků ve FIFA 22 - někteří vydělávali statisíce, další čekali

Tragédie red picků ve FIFA 22 - někteří vydělávali statisíce, další čekali

njc

12. 10. 2021 11:40

Žádný ročník FIFA se především na začátku svého cyklu neobejde bez problémů. Ty se nevyhnuly ani FIFA 22, kde se někteří hráči dočkali svých odměn za víkendovou ligu s několikadenním zpožděním. Aby toho nebylo málo, tací, kteří měli štěstí, dostali do rukou obchodovatelné red picky. S dobrým pullem tak mohli vydělat víc než milion mincí. A ostatní? Ti si počkali do úterního rána.

Od FIFA 17 dostávají hráči jako odměnu za své výkony speciální červené karty. Ty byly původně rozdávány měsíčně, nyní si hráči vybírají s několika možností svého preferovaného hráče.

Jedna věc je, co se týče red picků, konzistentní - jsou neobchodovatelné. Z víkendových odměn se vydělává jinak, za red picky se nic nedostává. Většinou.

Přestupový trh FIFA 22 je od počátku poblázněný. Ceny karet s vysokým ratingem jsou extrémně nízko, nepomáhají ani obrovsky předražené SBC. Jenže aby se na „přestupáku“ objevily červené karty z picků? To překvapilo všechny.

Řešení podobného problému pochopitelně vývojáři z EA Sports nenaleznou ze dne na den. Zvýšení price range má však od ideálu daleko a nedává smysl. Změny využil například populární bristký youtuber a streamer Danny Aarons, jenž na prodeji červeného Heung Min Sona vydělal 500 tisíc coinů.

Problematika odměn z víkendové ligy však není omezena jen na jejich obchodovatelnost. Řádná porce hráčů musela čekat až do úterního rána, aby dostala kompletní vykopaný set karet.

Související články