Top 5 plays Bjergsena: Penta kill proti CLG či památná Nidalee
League of Legends Článek Top 5 plays Bjergsena: Penta kill proti CLG či památná Nidalee

Top 5 plays Bjergsena: Penta kill proti CLG či památná Nidalee

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

24. 10. 2020 17:20

V sobotu večer přišel pro světovou League of Legends konunitu šok. Dánský profesionální hráč Søren "Bjergsen" Bjerg ukončil hráčskou kariéru a přešel na roli kouče TSM. My se podíváme na ty nejpamátnější okamžiky Bjergsenovy legendární kariéry.

1) První výhra, první Penta Kill

Bjergsen se nemohl kvůli věkovým restrikcím účastnit začátku jarního splitu EU LCS Season 3. Copenhagen Wolves se nedařilo a začali se skóre 0:9. Jenže proti Against All Authority se Bjergsen na své Syndře ukázal v plné parádě a svůj první LCS win ozdobil penta killem.

2) Karma dostihla CLG

TSM vs. CLG. Derby amerického League of Legends, které především mezi třetí a šestou sezónou stálo za sledování. V semifinále NA LCS Spring Splitu 2014 proti CLG si Bjergsen postupně s Karmou poradil se všemi soupeři a nastartoval obrat TSM.

3) Řízená střela nebo Nidalee spear?

10. týden jarního splitu NA LCS 2014. TSM nestačili v early game na Curse a vše naznačovalo výhru týmu vedeného Voyboyem. Jenže Bjergsen snad zapnul aimbot a přesnými speary pohřbil své nepřátele.

4) 1v1 na světovém šampionátu

League of Legends se už dlouhá léta nepodívalo na IEM Katowice. Jenže v dřívějších dobách šlo o velice prestižní turnaj, kde se setkali ti nejlepší hráči z celého světa. Proti Flash Wolves si Bjergsen připsal krásný 1v1 kill na Maplově LeBlanc.

5) Happy Feet se Zedem

Minimálně z předchozího klipu víme, že Bjergsen Zeda prostě umí. Své neskutečné mechaniky předvedl i proti Winterfox, kdy ukázal své defenzivní umění a dodgoval jednu Corki raketu za druhou.

 

 

 

Související články