Top 16 kompletní, Emerickson i Laky postupují! Kdo se spolu utká ve skupinách?
FIFA 21 Článek Top 16 kompletní, Emerickson i Laky postupují! Kdo se spolu utká ve skupinách?

Top 16 kompletní, Emerickson i Laky postupují! Kdo se spolu utká ve skupinách?

njc

15. 3. 2021 22:00

Nejlepší šestnáctka FIFA turnaje eLEAGUE je kompletní! Čtvrtá otevřená kvalifikace znamenala postup i konec několika velkých favoritů. Před branami Top 16 skončili Martin „dalas94“ Vujtík či Jan „TheJohny“ Hradil, naopak Jan „Emerickson“ Krupička nebo Lukáš „T9Laky“ Pour byli úspěšní.

Poslední otevřená kvalifikace eLEAGUE byla pořádně nabušená. Z těžkého pavouku postoupila tato čtyřka: Jan „Emerickson“ Krupička, Jakub „CptKubajz“ Pudil, Lukáš „T9Laky“ Pour a Jan „machy_god“ Mácha.

„Potil jsem krev, pot a slzy, nakonec se to ale podařilo,“ oddechl si Emerickson, který v posledním kole porazil Jana „Aubík“ Živného. Další teplický reprezentant, Martin „dalas94“ Vujtík, nestačil po dlouhé pauze na slávistického CptKubajze. T9Laky si jen těsně poradil s Petrem „pan_peca“ Strakou, Machygod přehrál Adama „Adulack“ Hodinu.

Skupiny uzavřené kvalifikace vypadají následovně:

Skupina A:
T9Laky
Caster
Cristy
Micka

Skupina B:
Totikjepan
Emerickson
CptKubajz
Marioooso

Skupina C:
M4tk05
DRMi10
Sirisetsedm
fcstalex

Skupina D:
Seron
Machygod
Kobby
FCMARTIN

Hráči se utkají od 17:00 systémem každý s každým. Borci budou bojovat v BO2 sériích, dva nejlepší z každé skupiny postupují do hlavní fáze, která se odehraje 20. - 21.3. Zápasy closed kvalifikace budou moci hráči vysílat na svých kanálech, hlavní fáze bude odvysílána na twitch.tv/eleaguecz.

Související články