Páteční stream Spring Cupu i se speciálním hostem, Xnapyho komentář doplní Mikýř!
League of Legends Článek Páteční stream Spring Cupu i se speciálním hostem, Xnapyho komentář doplní Mikýř!

Páteční stream Spring Cupu i se speciálním hostem, Xnapyho komentář doplní Mikýř!

njc

28. 4. 2021 20:45

Již v pátek 30. dubna se mohou fanoušci kvalitního League of Legends těšit na přímý přenos dvou zápasů z uzavřených kvalifikací Spring Cupu pořádaného deníkem Sport a iSport.cz. Kromě Petra „Xnapy“ Jiráka uslyší diváci také komentář oblíbeného Martina Mikysky, na internetu spíše známého pod přezdívkou Mikýř. Zápasy budou vysílány živě na twitch.tv/eleaguecz a mall.tv.

Mikýřova úžasná pouť internetem na mall.tv zavalila v posledních měsících sociální sítě. Satirický pořad si rychle získal stovky tisíc fanoušků a Martin Mikyska se okamžitě stal internetovým oblíbencem.

O Mikýřovi je všeobecně známé, že League of Legends mu není cizí, své znalosti již v minulosti několikrát předvedl. Svůj LoL knowledge naplno využije během komentování uzavřené kvalifikace Spring Cupu.

Není to pro něj ale úplná komentátorská premiéra, během zimních měsíců usedl za mikrofon během vysílání ČT Sport, kdy spolu s Michalem Dusíkem provázel diváky Mistrovstvím světa ve freestyle lyžování a snowboardingu.

Spolu s Petrem „Xnapy“ Jirákem bude Martin Mikyska komentovat dvě BO5 série uzavřené kvalifikace Spring Cupu. Šestnáctka nejlepších se nejdříve ve čtvrtek utká ve skupinách o seeding a následně se porve v BO5 sériích o postup do play off.

Stream můžete sledovat v pátek od 17:00 na twitch.tv/eleaguecz a mall.tv.

Související články