Spekulace: Bývalý jungler G2 Jankos se má stát novým hráčem španělské organizace Team Heretics
League of Legends Článek Spekulace: Bývalý jungler G2 Jankos se má stát novým hráčem španělské organizace Team Heretics

Spekulace: Bývalý jungler G2 Jankos se má stát novým hráčem španělské organizace Team Heretics

Igor Putivlskij

15. 11. 2022 14:35

Evropské velkokluby G2 Esports a Team Heretics se prý navzájem dohodly о výši výkupného, které má údajně činit 100 000 $. Pokud se tak stane a tato informace se nakonec potvrdí, tak svým příchodem ostřílený Polák nahradí v týmu nynějšího maďarského junglera bluerzora.  

Zdá se, že do nové sezóny LEC 2023 chce španělská organizace Team Heretics vstoupit v plné parádě. Tým má posilnit velezkušený sedmadvacetiletý jungler a bývalý hráč legendární sestavy G2 Esports - Marcin "Jankos" Jankowski.

Pro polskou hvězdu a League of Legends matadora Jankowskiho to má být nová motivace, která probudí nový zápal do kompetitivního hraní. Heretics pro sebe získají velmi kvalitního a velezkušeného junglera, se kterým budou pomýšlet v nejvyšší evropské LoL souteži na vysoké příčky.

Ke konci si jen připomeneme, že Marcin byl součástí G2 od roku 2017 a také byl jedním z členů takzvané zlaté éry G2 Esports. V sestavě G2 se Jankos dvakrát podíval do TOP4 Worlds a v roce 2019 se dokonce stal vicemistrem mistrovství světa v League of Legends.

Předpokládaná sestava Team Heretics

  • Marcin "iBo" Lebuda - Top
  • Marcin "Jankos" Jankowski - Jungle
  • Artur "Zwyroo" Trojan - Mid
  • Jakob "Jackspektra" Kepple - Bot
  • Alexandru "whiteinn" Kolozsvari - Support
  • Fayan "Gevous" Pertijs - Hlavní trenér

***

Nenechte si ujít:

 

Zdroj: Twitter

Související články