Sparta, Slavia, Bohemians nebo Plzeň a Baník. Přijď zafandit na FIFA eCUP a vyhraj podepsaný dres
FIFA 21 Článek Sparta, Slavia, Bohemians nebo Plzeň a Baník. Přijď zafandit na FIFA eCUP a vyhraj podepsaný dres

Sparta, Slavia, Bohemians nebo Plzeň a Baník. Přijď zafandit na FIFA eCUP a vyhraj podepsaný dres

David Randuška

1. 12. 2022 16:12

Zatímco nejvyšší české vrcholné soutěže během Mistrovství světa v Kataru "spí", esportová sezona ve virtuálním fotbalu je v plném proudu. V sobotu je v showroomu automobilky Hyundai v pražských Stodůlkách finále FIFA eCupu. Představí se eFotbalista roku Emerickson z pražské Sparty. Chybět nebude zastoupení Slavie, Bohemians, Viktorie Plzeň, Zbrojovky Brno nebo esportové organizace Entropiq.

Mezi největší favority patří vedle zmíněného Emericksona také český reprezentant a hráč Viktorie Plzeň T9Laky. Oba jsou spolu nalosovaní ve skupině, což je tahák hned na úvod turnaje. 

Dalším, kdo může významně zamíchat kartami, je K1leris, který zvítězil na minulém eCupu, toho času v zelenobílých barvách Bohemians. Titu bude obhajovat už jako člen esportové organizace Cryptova, jejíž FIFA sekce spojila síly z brňenskou Zbrojovkou. Totikjepan je zas z Baníku Ostrava, o regionální rivalitu tak nebude nouze. 

Nejlepší ze čtyř skupin po čtyřech v pavouku budou bojovat o prizepool ve výši 60 tisíc korun. Novopečený šampion si odnese 40 tisíc. 

Zahraj si o zajímavé ceny

Finálový turnaj se bude konat v showroomu automobilky Hyundai ve Stodůlkách, v areálu City West. Kromě samotného vyvrcholení série eCUP chystáme pro fanoušky bohatý doprovodný program.

Můžete si vyzkoušet FIFA 23 a zabojovat v dovednostních soutěžích o zajímavé ceny. Třeba dres pražské Sparty, podepsaný celým týmem. Partner turnaje má připravenou pro fanoušky sadu dresů fotbalové reprezentace. Milovníky esportu a gamingu určitě potěší nože od Fadee nebo ceny do PS Store. 

Akce začíná v sobotu 3. prosince v 10:00. Turnaj bude vrcholit před 16. hodinou, takže stihnete pak i osmifinálové zápasy Mistrovství světa v Kataru. Těšíme se na vás!