Soutěž o víkendu s Kaktusem! Kromě RP můžeš získat další parádní ceny
League of Legends Článek Soutěž o víkendu s Kaktusem! Kromě RP můžeš získat další parádní ceny

Soutěž o víkendu s Kaktusem! Kromě RP můžeš získat další parádní ceny

eleague.cz

18. 12. 2021 11:08

Spojení Kaktusu a League of Legends turnaje Winter Cup přináší pro fanoušky spoustu výhod. Kaktus si totiž společně s eleague.cz pro své fanoušky připravil soutěž! Ve hře bude nejen SIMka od Kaktusu, ale také pořádná dávka Riot Pointů či Mystery Box. Jak a kde se můžeš soutěže zúčastnit?

Diváci se mohou těšit hned na několik soutěží. Jedna se odehraje přímo v Twitch chatu během finálového víkendu Winter Cupu. Fanoušci mohou chytit jeden z Kaktus dropů - Riot Points (jeden drop v minimální hodnotě 200 Kč) a v neděli na SIMku od Kaktusu.

Na sociálních sítích sazkaeleague.cz pak bude probíhat soutěž o pět Mystery Boxů a SIMky od Kaktusu.

A co si pro fanoušky připravil mobilní operátor Kaktus? Předplacené tarify NEŘEŠTO!

Neřešto je předplacený tarif, který spojuje výhody paušálu s volností, kterou uživatelům běžně nabízejí předplacené karty. Za měsíční předplatné, které se  automaticky strhne z platební karty, získá uživatel tarif, který obsahuje volné minuty, SMS a především velkou porci dat.

Nové tarify jsou cenově výrazně výhodnější než obdobné paušální. Za 300 Kč tak zákazník získá 100 minut volání a SMS spolu s 6 GB dat, a především neomezeným datovým balíčkem na sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Messenger a WhatsApp). Druhý tarif za 400 Kč měsíčně nabízí stejný objem zpráv a volání, ovšem dat více jak požehnaně (16 GB plus neomezená data na sociální sítě). Zákazník platí pouze za služby, které využije, a nevyužité minuty, SMS a data se mu převedou do dalšího období.

Předplatné je možné si aktivovat kdykoliv prostřednictvím aplikace Kaktus nebo na webu, a stejně tak ho zruší, když už mu nevyhovuje. Tarif je bez jakýchkoliv závazků a přináší naprostou volnost - přesně takovou, jakou mladí uživatelé očekávají.