SOUHRN: Sparta stoprocentní, postoupili i Doli2000 a Sirisetsedm
FIFA 21 Článek SOUHRN: Sparta stoprocentní, postoupili i Doli2000 a Sirisetsedm

SOUHRN: Sparta stoprocentní, postoupili i Doli2000 a Sirisetsedm

njc

14. 11. 2021 12:30

Základní skupiny CZC.cz iSport Liga je minulostí, dvanáct borců dnešním dnem započne boje v play off. První dvě série skončily vítězně pro sparťanské hráče. V té první vyhrál Martin „Caster“ Štěpán 3:0, zatímco Jan „Emerickson“ Krupička jen těsně přehrál Matěje „Miki“ Mikana 3:2. Tomáš „Doli2000“ Doležal pak porazil Jakuba „CptKubajz“ Pudila. V posledním souboji porazil Tomáš „sirisetsedm“ Novotný Petra „PanPeca“ Straku.

Caster - M4tk05 3:0 (2:1, 6:0, 4:1)

Očekával se vyrovnaný duel, Matěj „M4tk05“ Dunka ale v souboji se sparťanem Martinem „Caster“ Štěpánem nezískal ani jediný zápas v celé BO5 sérii. Caster předvedl kvalitní výkony a hrálo pro něj i štěstí.

Po špílu, kdy reprezentant Entropiq inkasoval několik nešťastných branek, přišla demolice a Matejs už se nedokázal vrátit do formy. Caster se ve čtvrtfinále utká s Lukášem „T9Laky“ Pourem.

Miki - Emerickson 2:3 (3:2, 1:4, 2:4, 2:1, 1:4)

Obrovská bitva dvou favoritů. Zástupci AC Sparta Esports a Cryptovy se utkali v osmifinále a nedali si nic zadarmo.

Od začátku šlo o extrémně vyrovnanou sérii. Každý gól byl důležitý a špíly rozhodovaly nejmenší chyby. Za stavu 2:1 na zápasy byl Emerickson blízko vítěznému třetímu bodu, jenže Miki se nehodlal vzdát a šlo se do pátého mače. V něm byl nakonec lepší Emerickson a postupuje do čtvrtfinále.

Doli2000 - CptKubajz 3:1 (5:1, 0:3, 3:2, 3:1)

Tomáš „Doli2000“ Doležal odehrál parádní skupinovou fázi, kde překvapil favority a postoupil ze druhého místa. Svou parádní formu potvrdil i v souboji s favorizovaným Jakubem „CptKubajz“ Pudilem.

Kromě druhého zápasu měl Tomáš Doležal osmifinále pod kontrolou a důležitou BO5 sérii ovládl. Zde se rodí jedno z největších překvapení letošní CZC.cz iSport Ligy.

PanPeca - Sirisetsedm 1:3 (4:0, 1:2 pp, 1:2, 1:2)

Petr „PanPeca“ Straka patřil mezi největší outsidery základních skupin, i přesto postoupil ze silné konkurence ze druhého místa do play off. V něm se představil proti Tomáši „sirisetsedm“ Novotnému.

A šlo o jedno z nejvyrovnanějších osmifinále, kde se poprvé ukázal také penaltový rozstřel. V něm byl úspěšnější zkušenější Sirisetsedm a Pan Peca už se nedokázal vrátit na vítěznou vlnu. Sirisetsedm tak postupuje do top 8 CZC.cz iSport Ligy.

Související články