League of Legends Článek SOUHRN: Esuba po dvou zápasech pouhý bod, Sinners mají postup jistý

SOUHRN: Esuba po dvou zápasech pouhý bod, Sinners mají postup jistý

njc

7. 5. 2021 21:00

Osmička nejlepších celků uzavřené kvalifikace Spring Cupu si to od pátku do neděle rozdává o semifinále turnaje v League of Legends o 185 tisíc korun. První hrací den zvládli nejlépe Sinners se dvěma výhrami, dařilo se také Progaming a Czech Imports. Naopak eSuba své zápasy nezvládla tak, jak si představovala a má na svém kontě jediný bod.

Ve skupině A je situace naprosto otevřená. Mix Czech Imports si v prvním zápase poradil s Vikingekrig Esports, následně remizoval s Inside Games. Ti si připsali hned dvě remízové BO2 série, když přenechali jednu mapu Marmas in Paris. Nejhorší výchozí pozici do druhého kola mají Vikingekrig Esports s jedním bodem.

Skupina B se rozdělila na dvě party. Sinners s šesti body a Progaming se čtyřmi body jsou velice blízko postupu, oba týmy se utkají v sobotu v boji o místo v semifinále.

Naopak boj o přežití je realitou pro eSubu. Ta nestačila na Sinners, proti Progamingu uhrála jen remízu. S Gunrunners si to „modrá krev“ rozdá od 19:00 o udržení ve Spring Cupu.

Stream druhého herního dne skupinové fáze Spring Cupu začíná v sobotu od 13:00 na twitch.tv/eleaguecz.

Veškeré výsledky Spring Cupu ZDE.

Program 8. 5.:
13:00
- Inside Games - Vikingekrig Esports
15:00
- Sinners - Progaming
17:00
- Czech Imports - Marmas in paris
19:00
- Gunrunners - eSuba

Související články