Sinners vítají nové posily, přichází hráči z Nizozemska a Polska
League of Legends Článek Sinners vítají nové posily, přichází hráči z Nizozemska a Polska

Sinners vítají nové posily, přichází hráči z Nizozemska a Polska

njc

29. 4. 2021 15:27

Teprve ve středu se organizace Sinners rozloučila se dvěma borci ze svého League of Legends týmu. Jungler Damian „Wysek“ Adamczyk a support Václav „Vasked“ Benda opustili svůj domov. Do další části sezóny půjdou Sinners se dvěma novými tvářemi, do lesa vyšlou Dennise „Lian“ Honga, na supporta přichází Maciej „Blue45ty“ Zaremba. Sinners se v nové sestavě představí už ve čtvrtek v rámci Spring Cupu.

Po druhém místě v rámci HITPOINT Masters a zklamání na European Masters nastaly v táboře Sinners změny. Zkušený tým podruhé opustil Vasked, podobně na tom byl i polský jungler Wysek. Po této dvojici vznikla v týmu prohlubeň, kterou nyní zaplní nová evropská dvojice.

22letý Dennis „Lian“ Hong opouští nizozemskou scénu a přichází do Čech. Lian se dvakrát umístil v nizozemské lize na třetím místě, jeho největším úspěchem je vítězství v základní části jarního splitu DL.

Na druhé straně Maciej „Blue45ty“ Zaremba přichází do Sinners po působení v mezinárodním celku, ve kterém se mimojiné potkal s českým Petrem „Bobista“ Fojtíkem.

Pětice Sinners je tak opět kompletní, poprvé se ukáže ve čtvrtek a v pátek během uzavřené kvalifikace Spring Cupu. Na streamu by se mohli objevit již v pátek během vysílání na twitch.tv/eleaguecz, kde se můžete těšit na komentář Petra „Xnapy“ Jiráka a Martina „Mikýř“ Mikysky.

Související články