RIIJK zpět na trůnu, Caster se sranda týmem a daty dosáhl na Elitu
FIFA 21 Článek RIIJK zpět na trůnu, Caster se sranda týmem a daty dosáhl na Elitu

RIIJK zpět na trůnu, Caster se sranda týmem a daty dosáhl na Elitu

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

16. 6. 2020 10:15

37. víkendová liga ve FIFA 20 je za námi. Tentokrát se nejlépe vedlo Štěpánu "RIIJK" Sobockému z Entropiq, který sestavil tým pouze z hráčů Ligue 1. Francouzská liga Sobockému sedla a ze třiceti špílů si připsal jedinou prohru. Novinky zkoušel také Martin "Caster" Štěpán. Ten složil manšaft čistě z plejerů Manchesteru United.

Zástupci organizace Entropiq jsou po posledním víkendu spokojeni. Oba se umístili v Elite 1, RIIJK se skóre 29-1, Patrik "Huhnak" Hornák kapituloval třikrát. "Musím říct, že to byla jedna z nejzábavnějších víkendovek za dlouhou dobu," nechal se slyšet RIIJK pro Instagram své organizace. 

Sparťanům se minulý víkend náraně podařil, všichni čtyři hráči dosáhli an Elite 1. Podobný úspěch nedokázali bohužel napodobit. Jakub "JamesBony" Němec a Jan "Emerickson" Krupička se těsně se třemi prohrami udrželi v E1. Kuriózní víkendovku prožil Martin "Caster" Štěpán, který musel všech třicet zápasů odehrát na datovém připojení. Se svým týmem složeným čistě z hráčů spojených s Manchesterem United si připsal šest proher. Stejný výsledek získal Jan "The Johny" Hradil. 

Lukáš "T9Laky" Pour si zastřílel, když skóroval rovnou 112 branek. I přes to si za poslední dobu připsal svou nejhorší víkendovou ligu a se skóre 27-3 dosáhnul na Elite 1. Jeho spoluhráči Štěpán "Empathy" Kruťa a Michal "DRMi10" Drastich se umístili s výsledkem 25-5 v Elite 2. Pavlovi "Pikej" Kailovi se nedařilo a prohrál rovnou sedmkrát. 

Související články