Red Bull Ultimátní Hráč se blíží finále. Kdo vládl v League of Legends?
League of Legends Článek Red Bull Ultimátní Hráč se blíží finále. Kdo vládl v League of Legends?

Red Bull Ultimátní Hráč se blíží finále. Kdo vládl v League of Legends?

maa

23. 3. 2021 10:08

O víkendu proběhl předposlední kvalifikační turnaj v rámci akce Red Bull Ultimátní Hráč. Jak populární MOBA hra League of Legends zahýbala ultimátním žebříčkem?

Čtvrtá z celkově pěti her je za námi. Letošní ročník Red Bull Ultimátního Hráče, kde se hledá ten nejvšestrannější hráč vůbec, nabízí zápolení v celkem pěti hrách. Po Clash Royale, FIFA 21 a Counter-Strike: Global Offensive přišla na řadu i oblíbená MOBA hra League of Legends. Pět týdnů bojů uzavře mobilní hra Bike Unchainted 2.

Turnaj v League of Legends dokázal pořádně zamíchat žebříčkem. Nejlépe se totiž vedlo Škutymu, který se sice nestal vítězem, ale v rámci jednotlivých her nasbíral dostatek bodů, aby se zvládl vyšvihnout na samý vrchol ultimátního žebříčku. 

Samotné finále v League of Legends nakonec obstarali hráči Petipino a Fury 2, celkovým vítězem kvalifikace se nakonec stal prvně jmenovaný a připsal si maximální počet bodů. 

Umístění Hráč Body do tabulky
1. Petipino 64
2. Fury2 63
3. Necropolisak 62
4. Оejno 61
5. EdbyK27 60
6. pve jungler 60

Red Bull Ultimátní Hráč uzavře kvalifikace tento týden turnajem ve své mobilní hře Bike Unchainted 2. Poté už bude na programu velké finále, kde se pozná ten nejvšestrannější hráč letošního roku. 

Výsledky, harmonogram i veškeré informace o Ultimátním Hráči najdete zde>>>