První ratingy ve FIFA 22: Lewandovski před Ronaldem? Kdo dostal obří upgrade?
FIFA 21 Článek První ratingy ve FIFA 22: Lewandovski před Ronaldem? Kdo dostal obří upgrade?

První ratingy ve FIFA 22: Lewandovski před Ronaldem? Kdo dostal obří upgrade?

njc

13. 9. 2021 13:40

Deset dní dělí hráče od prvního přístupu k FIFA 22. Jako každý rok se tak postupně odhalují hodnocení těch největších hvezd fotbalového světa. Nejlepší by měl být opět Lionel Messi, druhé místo ale tak jisté není. Mezi největší skokany patří stoper Manchesteru City či anglická hvězda Borussie Dortmund.

Je to potvrzené. Nejvyšší rating bude mít stejně jako FIFA 21 Lionel Messi. S hodnocením 93 bude před dvojicí Robert Lewandovski a Cristiano Ronaldo. Kdo však bude druhý? Objevují se informace o tom, že ve FIFA 22 bude polský sniper ohodnocený ratingem 92, Portugalec pak 91.

Už teď je jasné, že v top 5 se ukáže další světová hvězda, konkrétně Kylian Mbappé. Francouzský útočník dostane oproti minulému ročníku jednobodový upgrade (90 -> 91).

Zřejmě největším upgradem mezi 80+ kartami zůstane Ruben Dias. Z 81 ratingu poskočí na 87, předskočí tak například Thiaga Silvu, který byl oficiálně představen s kartou 85.

Na pozici levého beka se zaslouženého boostu dočkal Francouz Theo Hernandez. Rychlonohý borec patří mezi oblíbenější karty, oproti FIFA 21 si polepší o čtyři body v celkovém hodnocení.

Mezi další potvrzené karty patří John Stones (83), Ben Chilwell (82) či Alphonso Davies (82).

Související články