FIFA 21 Článek Profík radí, jak využít 10 hodin ve FIFA 22 a co udělat s 4600 FIFA pointy

Profík radí, jak využít 10 hodin ve FIFA 22 a co udělat s 4600 FIFA pointy

njc

22. 9. 2021 17:15

Hráči s EA Play si budou moci od 22. září užít 10 hodin dřívějšího přístupu k FIFA 22. Během pěti, potažmo devíti dnů s early accessem, se mohou dostat do slušného náskoku oproti ostatním. Jak toho využít radí Martin „Caster“ Štěpán, reprezentant AC Sparta Esports.

„Pokud budete chtít otevírat balíčky, určitě bych to dělal ve web appce,“ začíná Caster. „Zbytečně byste plýtvali časem, který můžete využít k hraní,“ vysvětluje hráč AC Sparta Esports.

A co tedy během early accessu hrát? „V minulých letech tomu bylo tak, že už v pondělí byly dostupné odměny za Squad Battles, takže bych vyzkoušel odehrát nějaké Squad Battles,“ radí Martin Štěpán.

Potenciál vidí také v Division Rivals. „Všichni budou začínat v desáté divizi, takže pokud budou velké odměny za postup do vyšší divize a ve web appce si poskládáte nějaký dobrý tým, tak bych vyzkoušel i Rivals,“ doporučuje sparťanský borec. S pointy pak doporučuje Caster odehrát pár draftů, případně drafty namíchat s ostatními módy.

Hráči, kteří si objednali Ultimate Edition FIFA 22, se mohou po full releasu těšit na 4600 FIFA pointů. „Pokud jste alespoň Elite 3 hráči, odehrál bych za všechno drafty. Pokud ne, zakoupil bych balíčky za 150 FIFA pointů,“ říká Caster.

Caster je jedním ze tří hráčů AC Sparta Esports • Foto AC Sparta Esports

Související články