Postup pro Baník a Plzeň, další kvalifikace je na programu ve středu
FIFA 22 Článek Postup pro Baník a Plzeň, další kvalifikace je na programu ve středu

Postup pro Baník a Plzeň, další kvalifikace je na programu ve středu

njc

1. 11. 2021 15:00

Tradiční CZC.cz iSport Liga ve fotbalové hře FIFA se vrací i na podzim roku 2021. Na vítěze čeká 40 tisíc korun, před hlavním turnajem ale musí hráči projít náročnou kvalifikací. Osmička nejlepších z jarní eLEAGUE má svůj flek v uzavřené kvalifikaci, v té je doplní dalších osm z otevřených bojů. Ten první se odehrál v neděli 31. října a do další fáze se prosekali Martin „dalas94“ Vujtík a Patrik „Huhnak“ Hornák.

Přes šest desítek hráčů se registrovalo do úvodní otevřené kvalifikace CZC.cz iSport Ligy ve FIFA 22. Turnaje pro hráče na herní konzoli PlayStation 5 se může zúčastnit kdokoli a změřit tak síly s profíky. Ti svou sílu ukázali už v neděli.

Devátou místenku v uzavřené kvalifikaci získal Martin „dalas94“ Vujtík. Reprezentant Baníku Ostrava navázal na slibné výsledky z konce minulého ročníku FIFA.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Registrace na druhou otevřenou kvalifikaci!

Ostravský player si nejdříve poradil se dvěma jmény spojenými s Bohemians esports - Richardem „MrRici“ Růžičkou (7:3) a Svatoplukem „SaintSB10“ Bouškem (5:4). Následně se v semifinále utkal s Mariem „Marioooso“ Gumbreštem, kterého porazil 4:2 a postup byl v sichru.

Úspěšný byl také Patrik „Huhnak“ Hornák nosící barvy FCVP Esport. Nová tvář v plzeňském dresu využila příznivého losu a po triumfu nad Jiřím „Ritzy“ Jičínským přehrála v rozhodující bitvě i talentovaného Byseta.

Další otevřená kvalifikace se odehraje ve středu 3. listopadu. Registruj se ZDE a zahraj si s námi CZC.cz iSport Ligu!

Související články