Perkz zvažoval konec kariéry, k radikálnímu rozhodnutí ho vedla špatná situace v Cloud9
League of Legends Článek Perkz zvažoval konec kariéry, k radikálnímu rozhodnutí ho vedla špatná situace v Cloud9

Perkz zvažoval konec kariéry, k radikálnímu rozhodnutí ho vedla špatná situace v Cloud9

Kateřina Sauerstromová

14. 12. 2021 19:56

Když v květnu roku 2021 skončil Zven na lavičce týmu Cloud9, prožíval Perkz celou situaci opravdu špatně.

Talentovaná sestava Severoamerické organizace Cloud9 nedostála svým očekáváním a Perkz se tak po roce vrací zpátky do Evropy, kde si zahraje po boku českého hráče Matyáše „Carzzy“ Orsága v Team Vitality.

Za špatnými výsledky se ale skrývá mnohem více. Perkz promluvil o období, ve kterém dokonce zvažoval konec herní kariéry. „Rok 2021 pro mě nezačal úspěšně a když následně na začátku léta skončil Zven na lavičce, začal jsem přemýšlet o konci kariéry, nebo případném přesunu zpátky do Evropy. Velmi jsem nad celou situací přemýšlel, ale zároveň jsem věděl, že nechci skončit v nějakém průměrném týmu v Evropě,” popsal své tehdejší pocity Perkz.

Veřejnost se domnívala že se Perkz rozhodl přerušit spolupráci s Cloud9 po nevydařené účasti na Worlds, Perkz nicméně domněnky vyvrátil a sdělil, že o jeho návratu do Evropy byl rozhodnut už před turnajem. 

Díky angažmá v Team Vitality se myšlenky na konec kariéry rozplynuly a Perkz se tak opět soustředí pouze na to, aby podal co nejlepší výkon. Snad mu to vydrží a spolu s Carrzym dosáhne těch nejhodnotnějších úspěchů na scéně League of Legends.

Související články