Pepe rychlejší než Van Dijk a další bizáry. Co se děje se stopery ve FIFA 22?
FIFA 21 Článek Pepe rychlejší než Van Dijk a další bizáry. Co se děje se stopery ve FIFA 22?

Pepe rychlejší než Van Dijk a další bizáry. Co se děje se stopery ve FIFA 22?

njc

14. 9. 2021 08:00

Jedna z meta změn ve FIFA 22 naplnila všechny hráče nadějí - krajní beci si již na stoperu nekopnou. Borci, kteří mají lítat po lajně, u ní zůstanou. Pryč jsou tak doby 90 pace obránců. Jenže řešení EA Sports je minimálně k pozastavení.

O obřím rychlostním boostu Škriniara už probíhaly informace v pondělních odpoledních hodinách. EA Sports během večera vyslali do světa další várku ratingů a kromě Cristiana Ronalda bylo největším překvapením hned několik stoperů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Slovenský stoper mezi nejlepšími a nejrychlejšími ve FIFA 22!

Zářným příkladem je zkušený portugalský harcovník Pepe. Ten patřil ve FIFA 21 s 66 pace mezi průměrné stopery. Nikdo jeho kartu příliš nepoužíval, ta tak upadla v zapomění.

Jenže ve 38 letech se od EA Sports dočkal až bizarního rychlostního boostu. Ve FIFA 22 bude Portugalec běhat s rychlostí 80, což je hned o 14 víc než v současné Fifě a překoná tak Virgila van Dijka, Stefana de Vrije či Davida Alabu. Letní přestávka v Portu dělá zázraky!

Zajímavý je také diametrální rozdíl mezi přístupem EA Sports k 38letému Pepemu a 24letému Rubenu Diasovi. Zatímco stoper Porta se v pokročilém věku dočká gigantického zrychlení, mladá hvězda Manchesteru City oproti FIFA 21 ještě zpomalí! Čert vem posun ratingu z 81 na 87. Rychlost Rubena Diase spadne na 61.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Cristiano Ronaldo horší než Lewandovski! Ve FIFA 22 na Messiho ztratí

Portugalská liga zřejmě padla vývojářům z EA Sports do oka. Další zajímavou změnou totiž prošel Jan Vertonghen z Benficy.

Beligčan patří ve FIFA 21 mezi ty pomalejší fotbalisty. S 59 pace si to ve sprinterském souboji s mnoha hráči nerozdá. Ve FIFA 22 to ale bude jiná písnička! Zřejmě další povedená letní příprava v Portugalsku zajistila Vertonghenovi rychlost 76 - o 17 víc než ve FIFA 21.

Související články