Ostudné chování, rozpusťte to! Fanoušci kritizují Counter Logic Gaming
League of Legends Článek Ostudné chování, rozpusťte to! Fanoušci kritizují Counter Logic Gaming

Ostudné chování, rozpusťte to! Fanoušci kritizují Counter Logic Gaming

njc

13. 7. 2021 10:50

Nedaří se jim. V LCS jsou CLG na děleném posledním místě, v letní části sezóny vyhráli z osmáncti zápasů pouhých pět. Tragická forma nese své následky, vedení se poohlíží po posilách, které by upadající celek pozvedly. Organizace o tom na svém Twitteru informovala své fanoušky formou, jenž se nesetkala s přílišným pochopením.

Na začátku šestého týdne letního splitu LCS porazili CLG svého dlouhotého rivala z TSM. Fanoušci doufali, že vítězství v prestižním zápase otočí kurz potápějící se lodi, která dře o dno tabulky severoamerické ligy.

Jenže následovaly prohry proti FlyQuest a Dignitas. Pro management poslední kapka, musí nastat změny.

„Dost možná je tohle naposledy, kdy spolu tato pětice hraje,“ zaznělo ve videu sdíleném organizací CLG na Twitteru, kde generální manažer týmu Tafo oznamuje svým svěřencům plány do budoucna. 

Zklamání hráčů je jasně zřetelné, jindy pozitivitou oplývající borci sedí zkroušeně ve svých židlích a dozvídají se, že někteří z nich dost možná přijdou o práci.

Těžko hledat horší partnerský content. Tak to minimálně vnímá drtivá většina League of Legends komunity. Ta se zastala hráčů a na organizaci Counter Logic Gaming se svrhla obří vlna kritiky, která donutila CLG video ze svých sociálních sítí odstranit.

„Ne, že oni to video právě nesmazali?“ psal šokovaný trenér G2 Esports Fabian „GrabbZ“ Lohmann na Twitteru. „Petice za zproštění hráčů CLG od výkonů v tomto splitu. Pokud je to rozhodnutí, které se skutečně dostalo na veřejnost, nechci ani vědět, jak organizace funguje každý den,“ nechal se slyšet zkušený kouč. 

GrabbZ je jen jedním z mnoha diváků tragédie CLG. Komunita se vzepřela, tohle bude mít Counter Logic Gaming na talíři ještě dlouho. „Kdyby můj boss sdílel video mé reakce na vyhazov, nebyl bych úplně šťastný,“ hlásí nejoblíbenější komentář u zmíněného videa na Redditu.

CLG se za video omluvili, fanoušci však žádají víc.

Související články