Ostravský tým Cryptova představil novou sestavu League of Legends týmu
League of Legends Článek Ostravský tým Cryptova představil novou sestavu League of Legends týmu

Ostravský tým Cryptova představil novou sestavu League of Legends týmu

Kateřina Sauerstromová

20. 1. 2022 17:29

„Představujeme vám naši novou sestavu pro League of Legends, představujeme vám naši #NEWDIRECTION,“ zní popisek videa, kterým tým představil novou pětici hráčů.

Cryptova je možná stále nováčkem na esportové scéně, ambice ostravské organizace ale míří opravdu vysoko. Nová sestava se veřejnosti ukázala prostřednictvím videa zachycující mimojiné unikátní atmosféru Dolní oblasti Vítkovic. 

Fanoušky ale bezesporu nejvíc zaujala samotná sestava. Top lajně bude vládnout Emperor, známý z působení v BRUTE nebo eSuba Akademii. Jungli si pohlídá bývalý hráč eSuby Sacrifice. Mid bude v režii Bendy, jehož nejdelší působení bylo v týmu Dynamo Esports a nyní má jedinečnou šanci zazářit. Bot lajnu zastane talentovaný Esko jako ADC a support SeMike, hráč s papírově nejvíce zkušenostmi. 

V prvním zápase s novou sestavou proti Dynamo Eclot sice Cryptova nezaznamenala úspěch, ale jak sám SeMike utkání okomentoval “bylo to těsné a jedeme dál”. Ostravský tým má jednoznačně potenciál stát se vyrovnaným soupeřem aktuálně nejlepších týmů na CZ/SK League of Legends scéně.

Viktor „Emperor“ Liptai (Top)
Alex „Sacrifice“ Zach (Jungler)
Benedikt „Benda“ Chmelík (Mid)
Lukáš „Esko“ Endl (Bot)
Miňo „SeMike“ Vavro (Support)
Dominik „Speedy“ Hanus
Marko „SyLees“ Eisner