Odchod! Český borec po dvou letech opouští španělskou organizaci
League of Legends Článek Odchod! Český borec po dvou letech opouští španělskou organizaci

Odchod! Český borec po dvou letech opouští španělskou organizaci

njc

22. 11. 2021 20:10

Zdá se, českých fanoušků organizace MAD Lions po přestupovém období výrazně ubyde. První odchod je oficiální, Matyáš „Carzzy“ Orság jde o dům dál. Další Čechova štace ještě není potvrzena, několik zdrojů však hovoří o týmu Vitality.

Dva roky reprezentoval Matyáš „Carzzy“ Orság MAD Lions. Usměvavé české ADC se s týmem dvakrát podívalo na mistrovství světa, dvakrát ovládlo nejvyšší evropskou ligu LEC a spolu s Markem „Humanoid“ Brázdou reprezentovalo české League of Legends na té nejvyšší úrovni. Teď je však čas na další kapitolu.

„Byl to skvělý zážitek a já mohu myslet jen na to dobré. Moc vám za všechno děkuji! Zažili jsme šílenou porci zábavy a úspěchu. Mám vás všechny rád,“ loučil se teprve 19letý hráč se svým týmem, ve kterém toho tolik prožil.

Do MAD Lions přišel Carzzy jako sedmnáctiletý mladíček, vítěz European Masters s BIG. Jen málokdo tehdy mohl tušit, jak úspěšná sestava s dvěma Čechy bude.

„Dnes se loučíme s Carzzym. To byla jízda! Přejeme ti všechno nejlepší a děkujeme ti za všechny ty roky. Navždy budeš v našich srdcích,“ stojí u oficiálního prohlášení MAD Lions. Carzzy byl obrovsky cenným členem organizace a nejen fanouškům bude chybět.

Kam zamíří dalšího Carzzyho kroky? Podle mnoha novinářů bude český hráč součástí nového supertýmu pod záštitou organizace Vitality. Jeho součástí by měl být i Luka „Perkz“ Perković či Barney „Alphari“ Morris.

Související články