League of Legends Článek Očekávání se naplnily! Entropiq s velkými ambicemi vstupuje na scénu League of Legends

Očekávání se naplnily! Entropiq s velkými ambicemi vstupuje na scénu League of Legends

Kateřina Sauerstromová

16. 12. 2021 13:58

O příchodu elitní české organizace do League of Legends se spekuluje už od jejího založení, nyní se tak k radosti fanoušků esportu konečně stalo.

Entropiq přináší na tuzemskou scénu sestavu plnou zvučných jmen. Denyk, Eren a Robocop se fanouškům ukázali na oficiální tiskové konferenci, kompletní pětici doplní turecký hráč Rames a rumunský hráč Khantos. 

Celá sestava League of Legends se v průběhu příštího roku přesune do Prahy. Česká organizace si klade za cíl posouvat laťky esportu a to se jí se zázemím a péčí, kterou hráčům poskytuje, očividně daří. 

„V off season jsem přemýšlel co dál, lákalo mě vrátit se domů a s Entropiq jsme si padli do noty. Líbí se mi vize týmu i to, jak pracují s hráči,” sdělil Denyk.

Entropiq vítá nový League of Legends tým • Foto Entropiq

Na domácí scéně je pro Entropiq jasným cílem ovládnout ligu Hitpoint Masters. „Musíme respektovat každého soupeře, v poslední době mají ale nejlepší výsledky Dynamo Eclot a SINNERS, takže na ty si budeme muset dávat největší pozor,” vyjádřil se k budoucím soupeřům zkušený Denyk. 

Se sestavou jakou Entropiq představil ale rozhodně není žádným překvapením, že si organizace brousí zuby i na EU Masters, kde by dle slov CEO týmu Daniela Klouda bylo úspěchem dosažení semifinále.

Ambice ale míří ještě výš. Sekce League of Legends týmu Entropiq je dlouhodobým projektem, který by v budoucnu mohl usilovat i o slot v nejvyšší evropské lize LEC.

Sestava League of Legends Entropiq je následující:
Ondřej „Robocop“ Sklenička (top)
Mustafa „Rames“ Korkmaz (jungler)
Đức Anh „Eren“ Nguyễn (mid)
Cosmin „Khantos“ Florin Leontin Dănilă (ADC)
Petr „Denyk“ Haramach (support)
Žiga „Apples“ Jereb (trenér)

Související články