Nejsilnější klička přijde do FIFA 22 s vylepšením. Jaké další parádičky se chystají?
FIFA 21 Článek Nejsilnější klička přijde do FIFA 22 s vylepšením. Jaké další parádičky se chystají?

Nejsilnější klička přijde do FIFA 22 s vylepšením. Jaké další parádičky se chystají?

njc

29. 7. 2021 10:25

Bridge se stal velkou částí FIFA 21 gameplaye a k letošnímu ročníku již neodmyslitelně patří. Ti nejlepší se naučili perfektně využívat síly této kličky, která často odzbrojila ty nejsilnější obránce. Bridge se vrátí i do FIFA 22, tentokrát i s variací skilled bridge pro čtyřkové skillery. Jak se tríček používá a co dalšího EA Sports chystají do FIFA 22? 

Hlavním tématem je pro hráče FIFA bezpochyby tzv. Skilled Bridge. Fotbalisté využijí k nové kličce patičku, speciální bridge se vyvolá podržením L2/LT a dvojnásobným zmáčknutím R1/RB. Jen budoucnost napoví, zda bude bridge spolu se svou novou variací tolik silný i ve FIFA 22.

„Three touch spin“ nepatří mezi nejnovější skilly, ve hře jej gameři nepoužívají příliš často. Mírným upgradem by měl být „Four touch skill“, jenž by měl podle posledních informací fungovat velice podobně. Stejně jako skilled bridge bude tato finta pro borce s minimálně čtyřmi hvězdičkami, použije se podržením L2/LT a flicknutím RS dvakrát zpět.

Chybět nebudou ani kličky pro pětkové skillery. Tou první je „first time spin“. S prvním dotykem míče se fotbalista otočí, předpokládá se, že pro agilní útočníky půjde o jeden z nejsilnějších triků. Navíc je relativně jednoduchý, stačí držet R1/RB a L1/LB když se míč blíží k hráči.

Další pětkovou kličkou bude „fake scoop turn“. Trik překvapí soupeře, použije se držením LS do opačného směru po provedení klasického scoop turnu.

Související články