Nejlepší evropský midlaner? Humanoid, říká korejská hvězda
League of Legends Článek Nejlepší evropský midlaner? Humanoid, říká korejská hvězda

Nejlepší evropský midlaner? Humanoid, říká korejská hvězda

njc

10. 9. 2021 12:45

Marek „Humanoid“ Brázda se za poslední roky usadil mezi evropskou elitou. Český midlaner se s MAD Lions podruhé podívá na světový šampionát, kde by se mimojiné mohl utkat s Heo „ShowMaker“ Suem, jedním z nejlepších hráčů světa. Midlaner DWG KIA měl pro Humanoida jen slova chvály.

Mistr světa, stříbrný na MSI 2021, třikrát vítězný v LCK. Heo „ShowMaker“ Suem patří mezi to nejlepší, co může League of Legends nabídnout. Fanoušky byl před letošními Worlds zvolen druhým nejlepším hráčem světa a dá se tak říct, že takový hráč pozná dobrého protivníka.

Kromě Kim „Doinb“ Tae-sanga a Lee „Scout“ Ye-chana se Showmakerova pozornost upírá jen na jediného midlanera - Marka „Humanoid“ Brázdu.

„Během deseti sekund poznám dobrého hráče. Jedním z takových je Humanoid. U ostatních evropských midlanerů tohle necítím,“ říká Korejec v rozhovoru pro The Kukmin Ilbo.

„Kdybych měl schované přezdívky, spletl bych si ho s LCK midlanerem. Někdy to přehání, ale je doopravdy dobrý. Linka proti němu je dost těžká,“ přiznává Showmaker.