Na sobotním FIFA 22 turnaji se střetne česká špička. Dorazí i plzeňský Sýkora, zapojíš se taky?
FIFA 21 Článek Na sobotním FIFA 22 turnaji se střetne česká špička. Dorazí i plzeňský Sýkora, zapojíš se taky?

Na sobotním FIFA 22 turnaji se střetne česká špička. Dorazí i plzeňský Sýkora, zapojíš se taky?

David Randuška

27. 5. 2022 12:40

Už v sobotu 28. května vrcholí FIFA 22 eLEAGUE. V zázemí sportovního obchodu 11teamsport v Ječné ulici v Praze si to rozdá kompletní tuzemská špička. Hrát bude o prizemoney v celkové výši 60 tisíc korun. Do dějiště akce se můžete vypravit fandit i vy. Kromě toho na vás čeká bohatý doprovodný program o hodnotné ceny. Staví se osobnosti fotbalové ligy a uskuteční se otevřený turnaj ve fotbálku 1v1.

Pozvání na turnaj přijal nedávný mistr fotbalové Fortuna Ligy Jan Sýkora z Viktorie Plzeň. Nejen na výkony hráčů FIFA 22 se pak půjde mrknout i příslušník Slovanu Liberec a odchovanec pražské Sparty Christian Frýdek

FIFA 22 eLEAGUE se zúčastnili nejlepší tuzemští playeři v čele s Lukášem Pourem alias T9Lakym, který je úřadujícím eFotbalistou roku.  Do finálové soboty se dostanou čtyři nejlepší z play-off.

Atraktivní prostory specializovaného obchodu 11teamsports nabízí také hřiště pro fotbálek 1v1. Do něj se můžete zapojit i vy a vyhrát hodnotné ceny. Jak na to, vám ukáže mistr ČR v této disciplíně Dominik Zdržálek, který si přichystal i freestyle show.

Startujeme ve 14:00! Těšíme se na vás (kapacita je omezená, pro větší jistotu se můžete registrovat prostřednictvím kontaktního formuláře).

Turnajové duely i s předzápasovými studii budeme také vysílat na našem streamu na twitchi.

Související články