Můžu být opět tím nejlepším, vzkazuje Faker. Co je na tom ale pravdy?
League of Legends Článek Můžu být opět tím nejlepším, vzkazuje Faker. Co je na tom ale pravdy?

Můžu být opět tím nejlepším, vzkazuje Faker. Co je na tom ale pravdy?

Kateřina Sauerstromová

25. 3. 2021 09:16

Pro tým T1 a jeho největší hvězdu Lee „Faker“ Sang-hyeok to bylo náročných osmnáct měsíců. Faker ale i nadále zůstává ambiciózní a míří jen na ty nejvyšší cíle.

Legendární „midař“ se stal součástí dokumentu ze série Youtube Creator Spotlight series. Dvanácti minutové video se věnuje jeho profesionální kariéře v League of Legends s důrazem na léta po jeho třetím World Championship vítězství. Dokument propojuje záběry osobního života s tím, který Faker žije na herním serveru. Zároveň se v něm Faker vyjadřuje k jeho aktuální formě a plánům, což bohužel zahrnuje i období neaktivity a horších výsledků.

„Vždycky když hraju tak si říkám, že jsem ten nejlepší. Nemyslím si, že bych měl oproti ostatním hráčům nějaké nedostatky. Samozřejmě nikdo neví jaká bude příští sezona, ale já si myslím, že mohu být opět tím nejlepším hráčem,“ řekl Faker. Otázkou ovšem zůstává, zda Faker zapadá do plánů týmu T1 a jestli bude vůbec schopen dosáhnout individuálních úspěchu v jeho barvách.

Korejský tým T1 má v základní sestavě deset hráčů, konkurence a boj o místo v zápasové pětce je proto veliká. Faker se v posledních měsících často objevoval na lavičce a veřejnost dokonce spekulovala o jeho úplném odchodu z týmu. Dle aktuální situace to na odchod z týmu nevypadá, bude ovšem zajímavé sledovat, jak s Fakerovi podaří naplnit jeho osobní cíle. T1 čeká poslední zápas jarního Splitu 28. března proti týmu Hanwha, místo v LCK 2021 Spring Playoffs už má ale Faker a jeho tým jisté.

Zdroj: win.gg

Související články