Mistrovství světa jako závěrečná tečka za bohatou kariérou. Hvězda potvrdila konec
League of Legends Článek Mistrovství světa jako závěrečná tečka za bohatou kariérou. Hvězda potvrdila konec

Mistrovství světa jako závěrečná tečka za bohatou kariérou. Hvězda potvrdila konec

njc

28. 9. 2021 16:24

Kim “Khan” Dong-ha se již nachází na Islandu, kde se Worlds 2021 už za pár dní uskuteční. I v nabitém programu ale stihl poskytnout krátký rozhovor pro Inven.

Khanův celek DWG KIA jede na Mistrovství světa jako první nasazený tým z LCK, očekávání fanoušků jsou proto veliká. Aby nabral síly, strávil Khan pauzu před Worlds 2021 ve svém rodném městě s přáteli a rodinou.

Na Island Riot dopravil všechny účastníky soukromými letadly, což Khan velice ocenil. A jakou metu od Worlds 2021 očekává? „Mezi hratelné šampiony v top lajně patří Garen, Nasus, Malphite, Darius a další. Nedokážu říct, který konkrétní se bude hrát, ale ve zbývajícím čase budu s různými variantami experimentovat,“ upřesnil Khan.

Mezi největší soupeře řadí celky z LCK a LPL. Fanoušci se už teď těší na střet DWG KIA s FunPlus Phoenix, kde se Khan postaví proti Nugurimu, top hráčem, se kterým si Khan v roce 2020 doslova vyměnil tým.

„Vzhledem k tomu, že Mistrovství světa 2021 by měl být poslední soutěží v mé kariéře profesionálního hráče, udělám vše pro to, abych dosáhl výsledku, ze kterého budou mít všichni radost,“ zakončil Khan celý rozhovor a potvrdil tak blížící se konec kariéry.

Zdroj: invenglobal.com