FIFA 21 Článek Miki má po konci v Sampi nový tým, bude součástí organizace Cryptova

Miki má po konci v Sampi nový tým, bude součástí organizace Cryptova

njc

13. 4. 2021 06:00

Od konce Matěje „Miki“ Mikana v Sampi bylo jasné, že mladý borec si dlouho tým hledat nebude. V 17 letech patří k největším talentům česko-slovenské FIFY, jedinou otázkou bylo, kdo přesně se čerstvého vítěze E:LIGY ujme. S pardubickým mistrem nakonec spojí síly nová organizace Cryptova, která by měla v příštích 24 hodinách přestup oficiálně oznámit.

Odchod Matěje „Miki“ Mikana vyvolal ve FIFA komunitě obří vlnu reakcí. Z ničeho nic opustil jeden z nejsilnějších hráčů česko-slovenské scény jednu z nejprestižnějších organizací. „S okamžitou platností ukončujeme spolupráci s hráčem FIFA Mikim, jehož chování jsme shledali jako neslučitelné s naším etickým kodexem a přímo porušovalo hráčskou smlouvu,“ stálo v oficiálním prohlášení Sampi.

Okamžitě se tak začalo spekulovat, kam dál budou Mikiho kroky mířit. Nejvíce se mluvilo o AC Sparta Esports a FCVP Esport, Miki nakonec míří do ostravské Cryptovy, jak je možné vidět na oficiálním webu organizace.

Děje se tak po jeho vítězství na prestižní E:LIZE, kterou spolu se svým bývalým spoluhráčem Dominikem „Seron“ Čermákem získal pro prvoligové Pardubice. Miki si tak došel pro druhý velký titul, v roce 2020 se mu podařilo ovládnout COOL Ligu po vítězství právě nad Seronem.

Přivítání Mikiho na oficiálním webu organizace Cryptova • Foto cryptova.cz

Související články