LoL: Už ve čtvrtek startuje EU Masters, představí se krajánek Random
League of Legends Článek LoL: Už ve čtvrtek startuje EU Masters, představí se krajánek Random

LoL: Už ve čtvrtek startuje EU Masters, představí se krajánek Random

David Randuška

13. 4. 2022 17:23

Již 14. dubna se rozběhne další ze série EU Masters. Chybět nebude ani české želízko v ohni v podobě Randome, který nastupuje za španělský BISONS ECLUB. Entropiq ani eSuba se do skupinové části neprobojovaly, stejně jako Dreedy v řadách esportové odnože slavného katalánského celku FC Barcelona.

150 tisíc eur je v banku a v pátek se rozběhnou duely o zajímavý prizepool. Adam "Random" Grepl se bude snažit o cenné vavříny bojovat ve španělském týmu BISONS ECLUB, který čeká v základní skupině Atleta Esport, LDLC OL a Unicorns of Love Sexy Edition. Poslední jmenovaný celek si v play-in vybojoval místo v soutěži na úkor Entropiq. Do základní částě se neprobojovala ani eSuba nebo Dreedyho Barca.

Na jaké hvězdné hráče se v jarní části EU Masters můžeme těšit? Esport Sazka pro vás představila top 5 playerů, které se vyplatí sledovat.

Do jarní fáze EU Masters se kvalifikovalo šestnáct týmů. Skupinové boje startují 14. dubna a skončí 24. dubna. Z postupu se budou moci radovat vždy dva celky ze čtyřčlenné skupiny. Vrcholem pak bude Grandfinale Playoff, které se odehraje 7. května. Prosadí se bývalý eSubák Random a jeho parťáci?

 

Související články