Liquid dělá změny pro aktuální šestý týden LCS Summer, do základu se vrátil Alphari
League of Legends Článek Liquid dělá změny pro aktuální šestý týden LCS Summer, do základu se vrátil Alphari

Liquid dělá změny pro aktuální šestý týden LCS Summer, do základu se vrátil Alphari

Kateřina Sauerstromová

10. 7. 2021 14:48

Top laner Barney „Alphari“ Morris po více než měsíci startuje v základní sestavě Liquidu. Nahradil svého dosavadního zástupce Thomase „Jenkins“ Trana.

Alphari se vrací a může dokázat, že si své místo v základu zaslouží. Jenkins při jeho zastoupení prokázal slušné výsledky, trenér Jonas „Kold“ Andersen nicméně potvrdil, že se Alphari vrátil k tréninku se zbytkem základní sestavy a že dostane šanci bojovat o startovní pozici v LCS. 

Už z vyjádření trenéra je jasné, že Barney sice nastoupí pro aktuální týden LCS, ale zda se bude jednat o trvalou změnu se teprve rozhodne. Trenér Kold dále upřesnil, že oba topaři si rozdělí čas tréninku se zbytkem týmu a na základě jejich hry se rozhodne, kdo si místo v základu zaslouží víc.

První zápas s Dignitas tým Liquid s Alpharim zvládl. Alphariho nicméně čeká zbytek týdne LCS a s tím spojené zápasy s Immortals a Golden Guardians. Během spring splitu jednoznačně dominoval ostatním top lane hráčům, krátce po summer splitu byl ale poslán z neznámých důvodů na lavičku.

Pokud naváže na předchozí výsledky, bude pro Jenkinse velice těžké dostat se zpět do základu jako top laner. Naváže Liquid na včerejší vítězství s Dignitas? Další zápas čeká na hráče už 10.7. 2021 těsně před půlnocí českého času.

Související články