FIFA 21 Článek Lewandovski, Neuer, Sancho. Koho můžeme čekat v pátečním TOTSSF?

Lewandovski, Neuer, Sancho. Koho můžeme čekat v pátečním TOTSSF?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

6. 5. 2020 15:30

Pokud se bude EA Sports držet schématu z minulého roku, měli bychom se již v pátek večer dočkat bundesligového Team of the Season (So Far). Již tradičně můžeme očekávat příliv hráčů Bayernu Mnichov i několik zástupců Borussie Dortmund. 

Druhá Borussie, Mönchengladbach, se dlouhou dobu držela na první příčce Bundesligy. Nyní se nachází 6 bodů pod Bayernem na čtvrtém místě a neočekáváme, že se nějaký zástupce "Die Fohlen" dostane do základní jedenáctky TOTSSF: 

Náš předpokládaný bundesligový TOTSSF • Foto Sazka eLEAGUE

Jeden hráč není jako ti ostatní. Mladičký Kanaďan Alphonso Davies dostal od EA stříbrnou kartičku, jeho výkony se ale blíží světové extra třídě. Celkově se v obraně nejlepší jedenáctky objeví tři hráči mnichovského Bayernu. K Daviesovi by se měli připojit brankář Manuel Neuer a střední obránce David Alaba. 

Vysoká čísla u TOTSSF kartiček se dají očekávat v útoku, zejména pak u Jadona Sancha a Roberta Lewandovskiho. Sancho hrál v parádní formě a rating 95 by pro něj měl být minimem. Lewandovski se již tradičně pohybuje v okolí čísla 98 a letošní ročník nebude vyjímkou. 

V těsném závěsu za dvojící střelců by mohl být Thomas Müller, nejlepší nahrávač prozatimního průběhu německé Bundesligy. 

Do nejlepší dvacítky hráčů se jistě dostane také Marco Reus, kterému jen o chlup unikne místo v základu. Dalším adeptem na modré ocenění je Reusův spoluhráč Mats Hummels. Manuelu Neuerovi bude hlídat záda brankář Borussie Mönchengladbach Jan Sommer.