Konec zlaté éry. Jeden z nejoblíbenějších ročníků FIFA končí
FIFA 21 Článek Konec zlaté éry. Jeden z nejoblíbenějších ročníků FIFA končí

Konec zlaté éry. Jeden z nejoblíbenějších ročníků FIFA končí

njc

15. 9. 2021 10:40

FIFA 12 - 15 patří obecně mezi nejoblíbenější období v historii fotbalového simulátoru od EA Sports. FIFA Ultimate Team prožil obrovský boom, snad každý si z online zápasů pamatuje útočné trio AS Řím Gervinho - Doumbia - Ibarbo. K tomu přidejte luxusní soundtrack a vznikne koncentrovaná nostalgie. Online servery FIFA 15 se dnešním dnem loučí.

Jde o jednu z pěti nejlepších FIFA her historie. O tom snad nemůže být pochyb. Od kariérního módu přes Ultimate Team až po geniální písničky, které provázely miliony hráčů po celém světě.

FIFA 15 se navždy zapsala do historie sportovních her. Hráči možná neměli tolik karet a SBC. Nebyla víkendová liga. Ale i tak to byla ohromně zábavná pařba. Samotný gameplay patří mezi nejlepší, co se kdy ve FIFA objevily.

NEPŘEHLÉDNĚTE: VIDEO: TOP 5 nejlepších ročníků FIFA. Který fotbálek jsi hrál nejradši?

Každý neměl týmy plné těch nejlepších hráčů a legend. Pokud jste chtěli třeba Francka Ribéryho, museli jste pořádně šetřit. A otevřít někoho takového v balíčku? Lepší pocit než při zisku většiny 90+ karet v posledních ročnících FIFA. Tehdy byli podobní hráči opravdu vzácní. Zlaté karty se nacházely ve většině týmů i na konci ročníků, to se nyní stát nemůže. V nejvyšších divizích se bez speciálních karet neobejdete.

Období FIFA 15 se zároveň stalo jedním z nejlegendárnějších, co se týče contentu. Zářným příkladem jsou YouTube videa od KSI.