Konec Messiho v Barce! Dočká se nové karty s ratingem 100 a kde bude ve FIFA 22?
FIFA 21 Článek Konec Messiho v Barce! Dočká se nové karty s ratingem 100 a kde bude ve FIFA 22?

Konec Messiho v Barce! Dočká se nové karty s ratingem 100 a kde bude ve FIFA 22?

njc

6. 8. 2021 10:50

21 let. To je slušná porce života. Oddat jednomu fotbalovému klubu takovou část své kariéry, je něco nevídaného. Příběh Lionela Messiho byl vždy spojován s katalánskou Barcelonou, od příští sezóny se však budou zaběhlé pořádky měnit. To platí i pro FIFA 22. Kde se Messi objeví? A dočká se ještě letos EOE karty?

Od roku 2009, kdy FIFA Ultimate Team spatřil světlo světa, si mohli hráči fotbalového simulátoru pokaždé zakoupit kartu Lionela Messiho hrajícího za Barcelonu. FIFA 22 bude prvním ročníkem, kdy se argentinský kouzelník ocitne v jiném klubu.

Jenže kde? Hovoří se o dvou jasných favoritech - Paris Saint-Germain a Manchesteru City. Oba kluby již nekolikrát v minulosti ukázaly, že se nebojí utratit obrovské sumy peněz a do hráčů tradičně investují nemalé částky.

Situace se podle informací novinárů mění každou hodinou, jednou jsou blíže podpisu PSG, pak zase modrý celek z Manchesteru.

Francouzský celek by se mohl v případě Messiho příchodu chlubit nejlepší útočnou trojicí v historii FUT a možná i celého fotbalu. Strong link mezi Neymarem, Mbappém a Messim? Obří síla.

S koncem Lionela Messiho v Barceloně se pojí také možnost další „end of an era“ karty. Sergio Ramos se své dočkal, podobný osud by měl čekat také argentinskou star. „Pokud někdy EA Sports chtěli dát jedné z karet rating 100, teď je ten správný čas,“ říkají dokonce fanoušci. Něčeho podobného se s největší pravděpodobností nedočkáme, speciální karty s ratingem 99 snad ano.

Související články