Konec jedné éry League of Legends? Sestavu G2 Esports údajně opustí Jankos i Flakked
League of Legends Článek Konec jedné éry League of Legends? Sestavu G2 Esports údajně opustí Jankos i Flakked

Konec jedné éry League of Legends? Sestavu G2 Esports údajně opustí Jankos i Flakked

Kateřina Sauerstromová

19. 10. 2022 13:41

Evropský tým se má otřást v základech. Aktuálně nejdéle působící člen základní sestavy, jungler Jankos, má být se spoluhráčem z bot lajny na odchodu.

Informaci zveřejnil investigativní novinář Brieuc Seeger, dříve působící pro server Upcomer. G2 už pro mě nikdy nebude jako dřív,” shodují se fanoušci pod twitterovým příspěvkem belgického novináře. 

Konec jedné éry

Legendární polský hráč Jankos je součástí G2 od roku 2017 a spolu s Perkzem, který tým opustil v roce 2021, se řadí ke zlaté éře této evropské organizace. “G2 bez Ocelota, Perkze a teď ještě Jankose? To nebude ono,” sdílí své pocity jeden z fanoušků.

Španěl Flakked se k G2 přidal v roce 2021 ve stejné době, kdy se k týmu přidal support Targamas a topař BrokenBlade. Proč zrovna dvojice Jankos a Flakked aktuálně nemá žádné veřejné vysvětlení.

G2 Esports si po vyhraném LEC Spring 2022 zkazilo chuť na aktuálně probíhajících Worlds 2022. Ve společnosti Evil Geniuses, DAMWON Gaming a JD Gaming se evropskému celku podařilo uhrát jedinou výhru a šance na postup se tak brzy rozplynuly. Zda má být údajná personální změna odezvou na nepodařené Worlds je zatím nejasné.

Související články