Kariérní mód ve FIFA 22 vypadá slibně! Jaké novinky připravují EA Sports?
FIFA 21 Článek Kariérní mód ve FIFA 22 vypadá slibně! Jaké novinky připravují EA Sports?

Kariérní mód ve FIFA 22 vypadá slibně! Jaké novinky připravují EA Sports?

njc

19. 7. 2021 13:25

Ze zákulisí FIFA 22 přichází stále nové informace ohledně nové hry a vypadá to, že EA Sports si vzali přání hráčů k srdci a na kariérním módu pořádně zapracovali. Změny v posledním roce byly spíše zklamáním, fanoušci čekali víc. Příští FIFA by ale mohla mnohé překvapit.

Rozhodně největší „novinkou“ v kariérním módu je možnost vytvoření vlastního klubu, kterou EA Sports přináší zpět po dlouhé odmlce. Dlouhé roky volali gameři po návratu oblíbené feature, ve FIFA 22 se konečně dočkají. FIFA 07 byla zlatým časem pro kariérní mód, blížící se ročník se pokusí o patnáct let mladšímu bratru korunu uzmout.

Pro svůj klub budou moci hráči podle @DonkTrading, jednoho z předních FIFA traderů a informátorů, vytvořit vlastní dresy, znak i stadion. EA Sports se tak v kariérním módu konečně přiblíží konkurenci mezi fotbalovými videohrami. Pro jiné jasná věc, pro FIFA povinná novinka.

V posledních dnech se často hovoří také o překopaném hráčském trhu. Ten by měl být v kariéře FIFA 22 reálnější a rozmanitější. Nabídky klubů by měly dávat větší smysl a ceny by měly odpovídat opravdovému fotbalovému světu. Průběh jednání mezi kluby by se měl také dočkat značného upgradu.

Velké zlepšení by se mělo týkat mimojiné i vývoje jednotlivých hráčů v klubu a přijít by měl i nový systém rozvoje mladých playerů.

 

Související články