Jeden z nejlepších ADC hráčů se může vrátit na scénu. Doublelift údajně zvažuje comeback
League of Legends Článek Jeden z nejlepších ADC hráčů se může vrátit na scénu. Doublelift údajně zvažuje comeback

Jeden z nejlepších ADC hráčů se může vrátit na scénu. Doublelift údajně zvažuje comeback

Kateřina Sauerstromová

5. 11. 2021 13:10

Sezóna 2022 se blíží a zapojit by se do ni mohl i bývalý hráč TSM Yiliang „Doublelift” Peng, který se aktuálně věnuje streamování.

Držitel nejvíce LCS titulů v historii by se údajně rád vrátil na profesionální scénu a to ani ne rok poté, co oficiálně ohlásil konec kariéry. 

Žurnalista Travis Gafford zveřejnil report, dle kterého se Doublelift aktuálně dívá po dostupných možnostech. V případě, že by našel vhodný tým a dostatek podpory, je zdá se odhodlán nastoupit zpět do akce.

„Děkuju, že jste mě sledovali při tom, když jsem se z beznadějného dítěte stal úspěšným dospělým,” sdělil v listopadu roku 2020, když se loučil s profesionální scénou. Na mezinárodní scéně se mu nedařilo a po tragickém výsledku 0-6 na Worlds 2020 se raději rozhodl stát streamerem na plný úvazek.

Nabízí se otázka, zda se Doublelift vrátí zpět k TSM, nebo najde zázemí v novém celku, kterým by mohl být například Evil Geniuses, 100 Thieves nebo Cloud9. Travis Gafford, blízký přítel hráče, spekuluje, že by mu mohla vyhovovat pozice vedle někoho jako je Vulcan, který aktuálně hraje na pozici supporta po boku Zvena v Cloud9.