FIFA 21 Článek Jak vypadají nové ikony? Rychlonohý Cafu i ostrostřelec van Persie

Jak vypadají nové ikony? Rychlonohý Cafu i ostrostřelec van Persie

njc

12. 9. 2021 14:55

Tři jsou oficiální, poslední nás čeká. Většina nových ikon už je oficiálně oznámena, o čtvrté legendě se hráči dozví v nejbližších dnech. Staty Cafuho, Robina van Persieho i Ikera Casillase už jsou známy. Budou patřit mezi hratelné karty?

Cafu

Brazilský pravý bek se svými statistikami vyrovná dalšímu Brazilci Carlosi Alberto Torresovi. S velice slušnou rychlostí a nadprůměrnými obrannými schopnostmi se může zařadit mezi nejoblíbenější pravé obránce FIFA 22.

Legendární bek, který se proslavil především v Serii A a brazilském národním týmu, bude mít karty ohodnocené ratingem 88, 90 a 93.

Cafu nebude mít vůbec špatnou kartu • Foto EA Sports

Iker Casillas

Fanoušci pociťují zklamání. Legendární gólman, několikanásobný vítěz Ligy mistrů a mistr světa, se dostane pouze na 92 rating (93 PIM). Iker Casillas si rozhodně zaslouží minimálně o jeden rating víc.

92 rating u nejlepší ikony znamená, že španělský brankář se vyrovná Peteru Schmeichelovi na pozici druhého nejlepšího brankáře ve FIFA.

Takto bude vypadat Iker Casillas • Foto EA Sports

Robin van Persie

Nejníže ohodnocená ikona ze sobotní várky. Bývalý útočník, jenž se zapsal do fotbalové historie především v barvách Arsenalu a Manchesteru United, je například o jeden rating pod další holandskou legendou Arsenalu, Dennisem Bergkampem.

Kromě střelby jsou všechny karty velice podobné a kartička s hodnocením 87 nevypadá vůbec zle.

Staty Robina van Persiho • Foto EA Sports