Icon Swaps II: Co se vyplatí? Je promo lepší než jednička?
FIFA 21 Článek Icon Swaps II: Co se vyplatí? Je promo lepší než jednička?

Icon Swaps II: Co se vyplatí? Je promo lepší než jednička?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

21. 2. 2021 14:17

Na druhou otázku máme rychlou a jednoduchou odpověď. Ne, nejnovější Icon Swaps promo není lepší než první vydání. Rozhodně se ale najdou úkoly, které stojí za to splnit.

Hned ze začátku si EA Sports připravili tři challenge, kde můžete nasbírat slušné hráče do svých celků, případně do SBC. 25x 81+, 25x 82+ a 25x 83+ picky nejsou rozhodně k zahození, dál už to bohužel taková sláva není.

Moments Deco rozhodně není nejhorším hráčem, se svou rychlostí a trojkovou slabou nohou však nenalezne v mnoha silnějších týmech uplatnění. Podobně je na tom také Ashley Cole za devět icon swap karet a Marc Overmars. U anglického levého beka je mírným problémem již zmíněná rychlost, Nizozemec dříve reprezentující londýnský Arsenal si na nedostatek pace stěžovat nemůže, u něj zamrzí pouze 3* skill moves. Pro hráče, kteří si nepotrpí na kličky, nemusí být Overmars vůbec špatnou volbou.

NEPŘEHLÉDNĚTE: David Moberg Karlsson jako žolík z lavičky? Ve FIFA 21 se dočkal speciální karty

Na třinácti swapech čeká Laurent Blanc, stoper, který v posledních Fifách patřil mezi nejoblíbenější Icon obránce. „Ve fázi hry, kdy jej budete moci zkompletovat, už je na něj celkem pozdě,“ říká Jan „Emerickson“ Krupička ve svém videu, kde hodnotí současné promo.

S největším nepochopením se rozhodně setkala odměna za patnáct icon swapů, kterou je nejmladší verze Emilia Butragueña. Takové staty za patnáct swapů? To by bylo odvážné na začátku ročníku, natož v polovině hry!

94 rated moments karta Roberta Baggia není z nejhorších, ovšem po jeho získání za 17 icon swapů si již nebudete moci vybrat žádnou odměnu. Jen těžko se tak dá říct, že jde o dobrý trade...

Co se týče balíčků s ikonami, nejlépe vypadají mid icon pack za 9 a prime za 12. Takže kombinace MIP, 25x 83+ a 25x 82+ nezní rozhodně zle a věříme, že většina hráčů se rozhodně právě pro ni.

Jaké odměny zvolit?
1) MIP, 25x 83+, 25x 82+ (17 IS)
2) PIP, 25x 83+ (17 IS)
3) Moments Overmars, 25x 83+, 25x 81+
4) MIP, Moments Deco, 25x 81+
5) MIP, BIP

Možností je samozřejmě mnohem víc, tyto však dle náš patří mezi ty nejlepší. Záleží primárně na hráčských preferencích a na tom, co právě potřebujete.

Související články