FIFA 21 Článek Grande Paolo! Nedvěd s novou Icon Moments kartou, Stanciu v týmu týdne

Grande Paolo! Nedvěd s novou Icon Moments kartou, Stanciu v týmu týdne

njc

5. 3. 2021 14:45

Dva dny a dvě zajímavé karty ve FIFA Ultimate Teamu spojené s českým fotbalem. Nejdříve se do výběru týdne dostal slávistický Nicolae Stanciu, jen den po něm se ve Fifě objevila karta Pavla Nedvěda s ratingem 92. Jak si oba borci ve hře stojí?

Co se týče rumunského středopolaře, nedá se očekávat, že by se podíval do většího množství současných sestav. 81 Rating se v momentální fázi FIFA 21 těžko hodí, pro fanoušky Slavie však jde o pěkné zpestření, kdy by Nicolae Stanciu mohl naskočit do rozběhnutého zápasu jako žolík z lavičky.

Icon Moments Pavla Nedvěda je jiná pohádka. Legenda českého fotbalu se těší luxusním číslům, především jeho střelba a dribling patří mezi naprostou špičku. S dobrým chemistry stylem jde o naprosto parádní kartu. „Za tu cenu je super,“ hodnotil bývalého hráče Juventusu či pražské Sparty Martin „Caster“ Štěpán.

V době psaní článku se cena české hvězdy pohybuje kolem 1 350 000 mincí (PlayStation), za SBC dáte milion. Pokud tak hledáte útočnou superhvězdu, Pavel Nedvěd může být tím rozdílovým hráčem, kterého potřebujete.

Související články