FIFA 21 Článek Fotbalová revoluce, slibují EA Sports. Co si připravili pro FIFA 22?

Fotbalová revoluce, slibují EA Sports. Co si připravili pro FIFA 22?

njc

12. 7. 2021 14:35

„Vítejte u revoluce ve fotbalovém gameplayi,“ hlásí slavnostně tweet EA Sports u příležitosti nového traileru FIFA 22. 11. července vyšel herní vývojář s kupou novinek ohledně dalšího ročníku oblíbeného fotbalového simulátoru. Kromě HyperMotion Technology se mohou hráči těšit na vylepšení kariérního módu či nový druh karet ve FIFA Ultimate Teamu.

Hlavním trhákem je minimálně pro vývojáře nová technologie HyperMotion. „Průkopnická nová technologie HyperMotion vylepšuje zápasy ve všech režimech hry FIFA 22,“ chlubí se EA Sports svou novinkou.

Podle informací na webu ea.com by mělo dojít ke zlepšení ve snímání hráčů a jejich pohybu. EA dále láká na taktickou inteligenci hráčů, lepší vzdušné souboje nebo vyrovnanou kontrolu míče.

Na to vše se mohou těšit jen hráči na konzolích, počítačová verze FIFA 21 by dle všeho měla přijít se starou generací gameplaye.

O co však hráči na PC ochuzeni nebudou, jsou nové Heroes karty. O level pod Ikonami, předměty Heroes oslavují nezapomenutelné hráče, kteří se zapsali do fotbalové historie. 

Nové karty nabízí speciální možnost propojení. Pro fotbalisty ze stejné ligy nabízí zelený link, národnostní link zůstává.

První devítka Heroes
Abedi Pele - 89
Fernando Morientes - 89
Mario Gomez - 88
Diego Milito - 88
Jorge Campos - 87
Robbie Keane - 86
Sami Al-Jaber - 86
Tim Cahill - 85
Clint Dempsey - 85

Před FIFA 21 se kariérní mód dočkal hned několika zajímavých upgradů, které pokračují i v dalším ročníku.

Největší „novinkou“ je bezpochyby možnost vytvoření vlastního klubu. Po dlouhých letech se tak vrací oblíbená feature z období FIFA 07, která byla roky vývojáři až trestuhodně ignorována. Konečně se tak například Slavoj Houslice může dočkat trofeje v Lize mistrů.

Player career mode se dočkal hned několika větších změn, konkrétnější informace však EA Sports tají.

Výhody pro hráče, kteří si předobjednají FIFA 22 • Foto EA Sports

Oproti FIFA 21 bude mít FIFA 22 pouze dvě edice - standardní a Ultimate.

Za předobjednání standardní edice FIFA 22 dostanou zákazníci hráče z TOTW #1, Kyliana Mbappého na hostování, výběr ambasadora FUT na hostování a talentovaného odchovance do kariérního módu.

Pokud si gameři připlatí za Ultimate edici, dostanou ještě navíc FUT Heroes hráče, Ones to Watch kartu, 4600 FIFA points a čtyřdenní early access.

Ceny FIFA 22 • Foto fifplay.com

Související články