FIFA 22 24. září, dvě brazilské ikony a Kylian Mbappé opět na obalu?
FIFA 21 Článek FIFA 22 24. září, dvě brazilské ikony a Kylian Mbappé opět na obalu?

FIFA 22 24. září, dvě brazilské ikony a Kylian Mbappé opět na obalu?

njc

8. 7. 2021 15:40

Připravte si kalendáře, FIFA 22 se blíží. Současný ročník fotbalového simulátoru ztrácí pozornost herní komunity, která se již poohlíží po dalším vydání. Hlavní hvězdou FIFA 22 by měl být podobně jako ve FIFA 21 Kylian Mbappé, mezi ikonami se podle všeho objeví i dva Brazilci a nová pařba by světlo světa měla spatřit 24. září.

Něco málo přes dva měsíce dělí fotbalové nadšence od další hry FIFA z dílny vývojářů z EA Sports. FIFA 21 se netěší velké oblibě, kromě prvního měsíce nejsou playeři s gameplayem spokojení. Hra se dokonce často srovnává s mnohými nenáviděnou FIFA 20.

Zraky všech se tak upínají k 24. září 2021 (early access 21. září). V ten den by měla podle nejnovějších informací vyjít nová pařba z fotbalového světa. FIFA 22 přijde s velkým očekáváním. Konkurenční PES vyrazí do boje s velkou peckou. Udrží EA Sports krok a odmění oddané hráče s něčím, na co po dlouhých letech budou vzpomínat v dobrém?

Na povrch se zatím dostalo jen pár minoritních změn a novinek. Podobně jako v posledních ročnících přijde i FIFA 22 s várkou nových ikon.

Kromě pěti zmíněných ikon se diskutuje také o Luísi Fabianovi, Johnu Terrym i Yaya Tourém.

Ve FIFA 22 se zároveň objeví nová verze karet. Club Heroes budou podobným konceptem jako ikony, budou jen o jeden level níže.

Další ročník FIFA by se mohl dočkat narozdíl od FIFA 21 demo verze. Web app pro FIFA 22 je naplánována na 15. září, necelý týden před otevřením FIFA 22 pro první hráče.

Co se týče fotbalisty na obalu FIFA 22, podobně jako u současného ročníku by jím měl být Kylian Mbappé.