European Masters: Entropiq totálně vyhořeli, eSuba navázala na formu a vykřesala těsný postup
League of Legends Článek European Masters: Entropiq totálně vyhořeli, eSuba navázala na formu a vykřesala těsný postup

European Masters: Entropiq totálně vyhořeli, eSuba navázala na formu a vykřesala těsný postup

David Randuška

25. 8. 2022 23:58

Skupinové fáze Play-in European Masters jsou už minulostí. Entropiq bude chtít na tule sérii co nejrychleji zapomenout. Ze šesti matchů nezvládli ani jeden. Naopak eSuba se šťástně probojovala do další fáze a navázala tak na formu z Hitpoint Legends. Jak se modrokrevným povedla první fáze prestižního turnaje?

Porážka ve finále v Mastercard Hitpoint Legends a teď další tvrdý direkt. Mezinárodní sestava Entropiq, byť měla těžký los, nedokázala urvat ani jedno vítězství. S evropskou sérií se tak loučí s bilancí 0-6 na zápasy. 

To eSuba napsala zcela odlišný příběh. Byť zprvu byla na třetím nepostupovým místě, nakonec po skvělém závěru Play-in EU Masters vydolovala postup do další fáze turnaje.

Rozlučka Entropiq vs. vzepětí sil modré krve

Denyk a jeho kumpáni narazili postupně dvakrát na hradby týmů Vitality.Bee,  For The Win EsportsIluminar Gaming. Pražská organizace má tak o čem přemýšlet. Po překvapivé prohře na finálovém offline turnaji HItpointu ve Svitavách přišla další krutá rána na EU Masters. 

To hráči, kterým v žilách koluje modrá krev, se z nepříliš komfortní situace nakonec dokázali vyhoupnout k postupu. Klíčové pro eSubu bylo vítězství v odvetě proti Outplayed, kterou Dany a spol. zvládli na výbornou. 

Jejich skupinu podle očekávání ovládli SK Gaming Prime. Akademie slavné německé organizace paradoxně ztratila zápas jen s posledním Team Phantasma, kteří mají po odehrání všech skupinových zápasů na kontě právě jen tohle překvapivé vítězství. 

Související články