Entropiq má za sebou černý den na EU Masters. eSuba urvala v Play-in alespoň jedno vítězství
League of Legends Článek Entropiq má za sebou černý den na EU Masters. eSuba urvala v Play-in alespoň jedno vítězství

Entropiq má za sebou černý den na EU Masters. eSuba urvala v Play-in alespoň jedno vítězství

David Randuška

24. 8. 2022 23:58

Máme za sebou první den European Masters v League of Legends. A slovo měly i dva české týmy v soutěži, kteří si účast zajistily na turnaji ve Svitavách. Entropiq bude muset zabrat, první tři duely nezvládl. eSuba rozjela Play-in fázi s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Jaké jsou šance našich dvou želízek v evropském ohni?

Entropiq v prvním utkání narazili na favorizovanou akademii Vitality. I přesto, že je dokázali potrápit nakonec v klání na BO1 podlehli.

Bolestivější porážka pro pražskou organizaci přišla vzápětí, když nestačili na For The Win Esports. V závěru hracího dne negativní trend Denyk a jeho kumpáni nedokázali zvrátit a připsali si i třetí prohru, tentokrát s Illuminar Gaming

Cesta k postupu není nereálná, ale Entropiq by se měli snažit zvítězit ve sto procentech odvet, které je čekají. A doufat, že další zápasy skupin dopadnou pro ně výsledkově příznivě. 

eSuba má s jednou výhrou na kontě větší šance

Ani čerstvě mistrovský tým z Mastercard Hitpoint Legends, hráči modré krve z eSuby, nemají na růžích ustláno. Svojí pouť European Masters odstartovali vítězstvím nad týmem Phatasma. Pak přišlo vystřízlivění v podobě porážek s Outplayed a následně i s SK Gaming Prime

Právě proti nim odstartují ve čtvrtek maraton odvet a případná výhra by se velice hodila do krámu. Klíčový bude i následný zápas s Outplayed a když to modří zvládnou, mohli by proti slabšímu týmu Phatasma dosáhnout na vytoužený postup.

Související články