FIFA 21 Článek Ed Sheeran ve FIFA? Jeden z největších zpěváků světa se dostal do třetí anglické ligy

Ed Sheeran ve FIFA? Jeden z největších zpěváků světa se dostal do třetí anglické ligy

njc

10. 8. 2021 11:40

Slavné celebrity ve FIFA nejsou žádnou novinkou. Ve Voltě se objevily superstar jako Dua Lipu či Lewise Hamiltona, ve Squad Battles pak hráči nastupují proti týmům sestaveným známýmí tvářemi ze světa sportu a showbyznysu. Ve FIFA 22 by se však mohl objevit jeden z nejznámějších zpěváků planety v kariérním módu i FIFA Ultimate Teamu.

Ed Sheeran je dlouholetým podporovatelem třetiligového anglického manšaftu Ipswich Town. Zpěvák již sponzoruje dresy mužského a ženského týmu, nyní byl s číslem 17 uveden na soupisku.

Sám Sheeran tomu nejdříve nemohl uvěřit. „Myslel jsem, že si dělají legraci, ale jsem z toho nápadu nadšený,“ řekl 30letý borec

Rodák z Halifaxu také zavtipkoval o možnosti, že by snad nastoupil do soutěžního zápasu. „Doufám, že se to nestane. Chci vidět náš tým postoupit do vyšší ligy, což by se nestalo, kdybych hrál já,“ smál se.

Ed Sheeran na soupisce Ipswich Town • Foto Ipswich Town

Slavný hudebník možná nezasáhne do jednoho z mačů Ipswiche v EFL League One, je však možné, že bude součástí tisíců zápasů ve FIFA 22.

Na soupisce je, proč by tedy nebyl v dalším ročníků oblíbené fotbalové pařby od EA Sports? O případné pozici můžeme jen diskutovat, třeba bude anglická star součástí brankářské trojice spolu s Čechy Tomášem Holým a Václavem Hladkým.

Související články